Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Webform
pt: Formulário

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: The default value of the field.
pt: O valor predefinido do campo.

en: Left Blank
pt: Deixado em branco

en: User entered value
pt: Valor inserido pelo utilizador
