Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator
