Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Default center
ru: Центр по умолчанию

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: The default value of the field.
ru: Значение поля по умолчанию.

en: Left Blank
ru: Оставить пустым

en: User entered value
ru: Значение, введённое пользователем
