Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Default center
sk: Predvolený stred

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt
