Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer
