Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor
