Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Left Blank
fi: Jätetty vastaamatta

en: User entered value
fi: Käyttäjän antama arvo
