Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Default center
fr: Centre par défaut

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: The default value of the field.
fr: La valeur par défaut du champ.

en: Left Blank
fr: Laissé vide

en: User entered value
fr: Valeur saisie par l'utilisateur
