Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Default center
lv: Noklusējuma kartes centrs

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība
