Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Default center
sv: Förvald centrering

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde
