Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Default center
uk: Центр за замовчуванням

en: Webform
uk: Вебформа

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем
