Webform gmap (6.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Default center
de: Standardmitte

en: Webform
de: Webformular

en: Default value
de: Standardwert

en: The default value of the field.
de: Der Standardwert des Feldes.

en: Left Blank
de: Leer gelassen

en: User entered value
de: Benutzer hat einen Wert eingetragen
