Webform HTML Textarea (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Formatting guidelines
hi: स्वरूपण दिशानिर्देश

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
