Webform HTML Textarea (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Formatting guidelines
hr: Smjernice za formatiranje

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
