Webform HTML Textarea (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Formatting guidelines
oc: Directivas de formatatge

en: Default value
oc: Valor per defaut
