Webform HTML Textarea (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Formatting guidelines
eu: Formatu laguntzak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia
