Webform HTML textarea (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Formatting guidelines
km: គោល​ការណ៍​ណែ​នាំ​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
