Webform HTML Textarea (6.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Formatting guidelines
bs: Vodiči za formatiranje

en: Default value
bs: Defaultne postavke
