Webform HTML Textarea (6.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
