Webform HTML Textarea (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Formatting guidelines
fa: راهنمای قالب‌بندی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
