Webform HTML Textarea (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Formatting guidelines
gl: Directrices para o formato

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Resizable
gl: Redimensionable

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.
