Webform HTML Textarea (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Formatting guidelines
sl: Vodila za oblikovanje

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
