Webform Import (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Upload
fi: Siirrä

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Webform
fi: Web-lomake

en: Comma (,)
fi: Pilkku (,)

en: Tab (\t)
fi: Sarkain (\t)

en: Semicolon (;)
fi: Puolipiste (;)

en: Colon (:)
fi: Kaksoispiste (:)

en: Pipe (|)
fi: Putki (|)

en: Period (.)
fi: Piste (.)

en: Space ( )
fi: Välilyönti ( )
