Webform Import (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Upload
ja: アップロード

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Comma (,)
ja: カンマ(,)

en: Tab (\t)
ja: タブ（\t）

en: Semicolon (;)
ja: セミコロン(;)

en: Colon (:)
ja: コロン(:)

en: Pipe (|)
ja: パイプ(|)

en: Period (.)
ja: ピリオド（ . ）

en: Space ( )
ja: 半角空白( )
