Webform Mailchimp (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Webform
lt: Web forma

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.
