Webform Mailchimp (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: User email as default
nl: Gebruiker E-Mail als standaard

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: %value is not a valid email address.
nl: het opgegeven e-mailadres %value is ongeldig.

en: Sign up to a newsletter.
nl: Abonneer op een nieuwsbrief

en: Webform Mailchimp
nl: Webformulier Mailchimp
