Webform Mailchimp (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: User email as default
ro: Folosire e-mail utilizator ca implicit

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
ro: Setează valoarea acestui cîmp cu e-mail-ul utilizatorului dacă el/ea este autentificat(ă).

en: Average submission length in words (ex blanks)
ro: Lungimea medie a cuvintelor trimise (ex. goluri)
