Webform Mailchimp (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Webform
hu: Űrlap

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: User email as default
hu: A felhasználó e-mailcíme az alapértelmezett.

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
hu: Az e-mail mező alapértelmezett értéke a felhasználó e-mailcíme lesz, feltéve, hogy bejelentkezett.

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: %value is not a valid email address.
hu: %value érvénytelen email cím.
