Webform Mailchimp (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není platná e-mailová adresa
