Webform Mailchimp (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Left Blank
fi: Jätetty vastaamatta

en: User entered value
fi: Käyttäjän antama arvo

en: User email as default
fi: Oletusarvona on käyttäjän sähköposti

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
fi: Jos tämä on valittuna, oletusarvona tässä kentässä on sisäänkirjautuneen käyttäjän sähköpostiosoite.

en: Average submission length in words (ex blanks)
fi: Vastausten keskimääräinen pituus (poisluettuna tyhjät)

en: %value is not a valid email address.
fi: %value ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.
