Webform Mailchimp (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Left Blank
ja: 無回答

en: User entered value
ja: ユーザーが入力した値

en: User email as default
ja: ユーザーのメールアドレスをデフォルトで使用

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
ja: ログインユーザーであれば、そのユーザーのメールアドレスをこのフィールドのデフォルトの値にセットします。

en: Average submission length in words (ex blanks)
ja: 送信内容に含まれる平均単語数（空白を除く）

en: %value is not a valid email address.
ja: %value はメールアドレスとして正しくありません。
