Webform Mailchimp (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer

en: User email as default
tr: Öntanımlı olarak kullanıcı e-postası

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
tr: Bu alanın öntanımlı değerini, eğer giriş yapmış ise kullanıcının e-postası olarak belirle.

en: %value is not a valid email address.
tr: %value geçerli bir E-mail adresi değil.
