Webform Mailchimp (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Webform
uk: Вебформа

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: User email as default
uk: Електронна пошта користувача базово

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
uk: Внести за промовчаннями в це поле адресу електронної пошти користувача, якщо він/вона увійшли на сайт.

en: Average submission length in words (ex blanks)
uk: Середня довжина надсилання у словах (викл. порожні)

en: %value is not a valid email address.
uk: Уведена неприпустима адреса: '%value'. Виправте адресу email.
