Webform Matrix Component (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Date
ar: التاريخ

en: Multiple
ar: متعدد

en: Label
ar: التسمية

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Configuration
ar: الضبط

en: Option
ar: خيار

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Mandatory
ar: إجباري

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: @name field is required.
ar: حقل "@name" مطلوب.
