Webform Matrix Component (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Date
cs: Datum

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Label
cs: Popisek

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Option
cs: Možnost

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
cs: Možnosti v rozbalovacím seznamu musí být unikátní. Následující klíče byly použity opakovaně:

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
cs: Každá volba musí mít specifikovaný klíč. Jednotlivé volby specifikujte ve tvaru "bezpecny_klic|Čitelná hodnota"

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
cs: Klíče voleb mohou mít nanejvýš 128 znaků. Následující klíče překračují povolený limit:

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
