Webform Matrix Component (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Option
el: Επιλογή

en: Maxlength
el: Μέγιστο μήκος

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
el: Οι επιλογές σε μια αναδυόμενη λίστα πρέπει να είναι μοναδικές. Τα παρακάτω κλειδιά έχουν χρησιμοποιηθεί πολλές φορές:

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
