Webform Matrix Component (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Date
sk: Dátum

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Label
sk: Označenie

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Option
sk: Možnosť

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Webform
sk: Webformulár

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
