Webform Multiple File Upload (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: KB
gu: કીલો બાઈટ
