Webform Multiple File Upload (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: KB
my: ကီလိုဘိုက်
