Webform Multiple File Upload (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Types
az: Tiplər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Width
az: Eni

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Bar with progress meter
az: Tərəqqi sayğacı olan bar

en: Throbber
az: Trobber

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
az: Zərbəli ekran yükləmələrin statusunu göstərmir, lakin daha az yer tutur. Tərəqqi paneli böyük yükləmələrdə irəliləyişi izləmək üçün faydalıdır.

en: Upload directory
az: Yükləmə kataloqu
