Webform Multiple File Upload (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Types
he: סוגים

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Archives
he: ארכיון

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Transliteration
he: תעתיק

en: Documents
he: מסמכים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User uploaded file
he: קובץ שהועלה ע"י משתמש

en: KB
he: ק"ב
