Webform Multiple File Upload (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Types
ka: ტიპები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Width
ka: სიგანე

en: Media
ka: მედია

en: Unlimited
ka: ულიმიტო
