Webform MySQL Views (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Details
pt: Detalhes

en: Webforms
pt: Formulários

en: View and edit all the available webforms on your site.
pt: Ver e editar todos os formulários web disponíveis em seu site.

en: Webform
pt: Formulário
