Webform MySQL Views (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Details
ru: Подробности

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: View and edit all the available webforms on your site.
ru: Просмотреть и редактировать  webforms  на вашем сайте.

en: Webform
ru: Веб-форма
