Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: View and edit all the available webforms on your site.
cs: Prohlížet a upravovat všechny formuláře na tomto webu.

en: Node Status
cs: Stav uzlu
