Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Webforms
cy: Ffurfiau Gwe

en: View and edit all the available webforms on your site.
cy: Gweld a golygu holl ffurfiau gwe sydd ar gael ar eich safle.

en: Webform
cy: Ffurf gwe
