Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Published
da: Udgivet

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Webforms
da: Webformularer

en: View and edit all the available webforms on your site.
da: Vis og redigér alle tilgængelige webformularer på dit site.

en: Webform
da: Webformular
