Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Node Type
de: Inhaltstyp

en: View Name
de: Ansicht Bezeichnung

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Webforms
de: Webformulare

en: View and edit all the available webforms on your site.
de: Anzeigen und Bearbeiten aller vorhandenen Webformulare.

en: Webform
de: Webformular

en: submitted
de: gespeichert

en: Node Status
de: Beitragsstatus
