Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Webforms
el: Webform

en: View and edit all the available webforms on your site.
el: Εμφάνιση και τροποποίηση όλων των διαθέσιμων webform στον ιστοτόπο σας.
