Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Published
es: Publicado

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: View and edit all the available webforms on your site.
es: Ver y editar todos los webforms del sitio.
